Archiwa tagu: panele vilingo

Panele WINYLOWE Viligno opinie

panele winyloweCzy warto zakupić Panele winylowe Viligno? Jakie są opinie o tych panelach i z czego się właściwie składają tego typu podłogi? Sprawdźmy.

Panele winylowe Viligno – jakie rodzaje?

Jeśli chodzi o dostępność różnych rodzajów paneli winylowych, to jest ich cała masa. Dostępne są imitacje najróżniejszych gatunków drzew, a także rodzajów obróbki. Od dębów, jasnych ciemnych czy egzotycznych, po drewno iglaste i egzotyczne. Kolorystyka od ciemnego brązu, bo blado jasne.

Na czym polegają panele winylowe?

Ich wierzchnia warstwa jest pokryta winylem. To wystarczająco gruba warstwa, aby nadać panelom wygląd drewna (wypustki, górki od słojów, wgłębienia), ale najważniejsza funkcją jest ich trwałość. Warstwa winylowa zapewnia lepszą jakość niż nawet panele z laminatem. Te winylowe są trwalsze, mocniejsze i solidniejsze.

Panele winylowe jak prawdziwe

Panele winylowe mają to do siebie, że wyglądają jak prawdziwe i jeśli ktoś widzi panel z daleka lub nie zna się na drewnie, to z całą pewnością niełatwo odróżni panele winylowe od prawdziwego drewna.

Opinie o Vilingo

W tym temacie poruszyliśmy markę Vilingo, gdyż jest to jedna z nielicznych, dobrych firm, produkujących panele winylowe. Cieszy się ona wielkim zaufaniem wśród klientów i zapewnia różnorodne produkty z wieloletnia gwarancją (10 20, a nawet 30 lat).

Jeśli masz jakieś opinie na temat marki Vilingo, to podziel się w komentarzu.

A tu prezentacje niektórych paneli winylowych Vilingo.